XIV спеціалізована виставка «Освіта у 2016 році»

Як завжди, у листопаді у виставковому центрі «НАРІМ» відбулась традиційна XIV спеціалізована виставка «Освіта у 2016 році».

Протягом трьох днів, з 11 по 13 листопада цього року, кращі навчальні заклади І-IV рівнів акредитації міста Миколаєва і області представляли свої здобутки та запрошували на навчання нових абітурієнтів.

Традиційно неодмінними учасниками виставки є Миколаївський інститут та коледж Університету «Україна». Як завжди, інститут та коледж запропонували відвідувачам виставки цікаві експозиції, які викликали інтерес у потенційних абітурієнтів – школярів та учнів професійно-технічних училищ тощо.

19 напрямів підготовки за ступенем освіти бакалавра, 15 магістратур і 8 спеціальностей ОКР молодшого спеціаліста – гідний вибір для того, щоб опанувати себе на сучасному ринку праці й отримати високооплачувану і цікаву роботу!