З новими дипломами – в нове життя!

4 липня 2014 року в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулося свято вручення дипломів випускникам інституту та коледжу. В цьому році Університет «Україна» в Миколаєві випускає більш як півтори тисячі студентів та видає дипломи нового державного зразка – на українській та на англійській мовах. Серед них юристи і фінансисти, технологи і перекладачі, бухгалтери і банкіри, податківці і товарознавці, менеджери і маркетологи, журналісти і соціологи, психологи і дефектологи, фахівці з комп’ютерної інженерії, готельно-ресторанної справи, туризмознавства тощо. В цілому це 26 спеціальностей та напрямів підготовки, серед яких 15 магістерських, 26 бакалаврських і 9 програм молодшого спеціаліста.

Свято проходило у новому відремонтованому, світлому та затишному приміщенні університету по вул. 2-ій Військовій, 22. Відкрила урочистості з приводу вручення дипломів директор інституту, кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти Вдовиченко Р.П. Раїса Петрівна привітала всіх випускників із цією видатною подією та побажала щасливої професійної долі, швидкого кар’єрного росту та успішної самореалізації.

Привітати студентів зі святом також завітали директор департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації кандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти Мельніченко В.В. та начальник управління освіти і науки Миколаївської міської ради Деркач Г.І. Провідні освітяни міста звернулись до випускників університету з теплими словами побажання досягнення найвищий професійних вершин, широкої та світлої життєвої дороги та зазначили, що випускники цього інституту завжди користуються попитом серед роботодавців. Особливо тепло учасники свята привітали випускника інституту спеціальності «Комп’ютерна інженерія», двократного призера Паралімпійських ігор – 2014 Максима Ярового, який блискуче представив на цих світових змаганнях як університет, так і державу Україну.

За активну участь у громадському житті ВНЗ, успіхи в навчанні перший проректор Козаченко Л.А. нагородила від імені інституту грамотами найбільш активних та успішних випускників. Як завжди привітали випускників і викладачі інституту, проректори, завідувачі кафедрами та декани. Тепло і зворушливо прозвучали слова батьківської настанови студентів від матерів студенток Ганжул Анни та Височиних Наталії й Анастасії. На щасливу путь за доброю народною традицією вони осипали випускників золотим зерном.

І апофеозом свята стало вручення дипломів магістрам та вручення дипломів із відзнакою. Загалом у цьому році інститут випустив майже двісті магістрів та близько ста фахівців різних галузей із червоними дипломами. Університет «Україна» чекає на нову зміну і поповнення лав студентів новими абітурієнтами – майбутніми професіоналами!